$:32.6170₺  €:34.7398₺  £:40.6496₺

Sidebar template

Ana Sayfa Sidebar template
a

Kurumsal Bilgiler

+90 216 572 90 08

VİZYONUMUZ

2026 yılında Avrupa Türkiye Karayolu ile Rulo Taşımacılığında Birinci, Parsiyel ve Komple yük taşımacılığında ilk 20 Firma arasında olmak.

MİSYONUMUZ

Batı Avrupa Ülkelerine Uluslararası Standartlarda Tenteli Kuru Yük ve Rolu Taşımacılığı Yapmak.

Parktrans ailesi olarak 2009 yılında kurulduğu günden bu yana yükselen bir başarı grafiği çizerek ve uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirerek müşteri odakli yönetim anlayışınıyla faaliyet gösteriyoruz. Şirket kurucularının sektördeki uzun yılları bulan deneyimleriyle uluslararası karayolu taşımacılığında oldukça etkin ve çözüm odaklı çalışarak, her yıl sağlıklı bir büyüme gösteriyoruz.

Şirketimiz İstanbul merkezli bir firma olmakla birlikte yurtiçinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarındaki depolarıyla ve Yurtdışında ise Almanya’da Suben ve Dusseldorfta, Lüksemburg’da ve Hollanda’daki depolarıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Firmamızda, 40’ın üzerinde profesyonel çalışan, tam donanımlı altyapı ve kusursuz iletişim ağımız ile tam hizmet politikası güden organize bir firma olarak yapılanıyoruz.

Başta Almanya, Fransa ve Benelux ülkeleri olmak üzere 35 adet özmal araçlarımız ve güçlü tedarİk altyapımız İle her hafta karşılıklı olarak komple ve parsiyel yüklemelerle İHRACAT – İTHALAT çıkışları yapmaktayız.

Bununla birlikte bulunduğumuz noktanın gururunu taşırken, diğer yandan da lojistik sektörü ile ilgili tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakında takip edip, sunduğumuz kaliteli hizmeti her geçen gün daha da yükseltmekteyiz.

Değerlerimiz

about-us-icon-1

Dürüst, Güvenilir ve Doğru Söyleyen

about-us-icon-2

Meraklı ve Çözüm
Odaklı

about-us-icon-3

Müşteri Memnuniyetine Önem Veren Bir Aileyiz

about-us-icon-4

Çalışanlarına Değer
Veren