$:32.5624₺  €:34.7704₺  £:40.6865₺

Karayolu Taşımacılığı

Ana Sayfa Hizmetlerimiz Karayolu Taşımacılığı
a

Hizmetlerimiz

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Uluslararası Karayolu Taşımacılık hizmetlerimiz ve güzergahlarımız hakkında daha fazla bilgi veya fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı, Güvenli, Kaliteli...

Türkiye’nin en genç filolarından birine sahip olan 35 adet özmal araçlık filomuz ile başta sanayi yükleri ağırlıklı olmak üzere ağırlıklı olarak Rulo Sac, otomotiv, tekstil yükleri olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple/parsiyel ithalat ve ihracat kara yolu taşımacılığı yapıyoruz.

Tümü Euro 5 ve Euro 6 standartlarında olan, çevre dostu çalışan, 7/24 online şekilde takip edilebilen araç takip sistemlerinden oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, tüm avrupa çapında prestijli acentelerimiz, müşteri memnuniyetini her an ön planda tutan uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Sektöre Özel Uluslararası Taşımacılık

Kara yollarında uluslararası taşımacılık hizmetlerimizi, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri göz önüne alarak en uygun araçları ve teknolojileri seçerek sunuyoruz. Örneğin Türkiye’nin sanayi sektöründe en önemli hammaddelerinden biri olan Rulo Sacları müşterilerimize ihtiyaç duyacakları her türlü lojistik avantajıRulo sac taşımak için özel olarak tasarlanmış Havuzlu araçlarımızla en iyi şekilde sağlıyoruz.

Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen Parktrans olarak Yükü alımdan teslime kadarki tüm süreçte istenildiği takdirde tüm gümrük ve teslim organizasyonları için deneyimli personel ve geniş acente ağımız ile de hizmet veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Romanya, İtalya, Slovakya, Slovenya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, İsveç, İngiltere.

Filomuzun tamamında olan GPS Araç takip sistemi ile WEB üzerinden yükünüzün durumunu 7 gün 24 saat takip edebilir hatta ilgili evrakları görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Uydu takip sistemi ile araç, şoför ve yük güvenliği ile operasyonel verimliliği arttırıyor, transit sürelerin minimize edilmesini sağlıyoruz.

Sürücülerimize düzenli olarak İSG, Araç ve yük emniyeti gibi mesleki konularında şirket içi eğitimler veriyoruz.

Parktrans olarak tamamı Rulo Sac taşımaya uygun 35 ünitelik özmal araç filomuz ile avrupa karayolu taşımacılığında butik hizmet sunuyoruz. İhtiyaçlarımız doğrultusunda her yıl yenilediğimiz ve de yenilerini eklediğimiz filomuz için yüksek standartlar sunan Mercedes, Daf gibi markaları tercih ediyoruz.

Çevreci lojistik şirketi misyonumuzu filo seçiminde de sürdürerek tüm araçlarımızı egzoz emisyonlarının düşük olduğu Euro 5 ve Euro 6 motorlu çevre dostu araçlardan oluşturuyoruz.